Fig Metall AB
Söderby
335 91 Gnosjö, Sweden.
Telefon: +46 (0) 370-332233
Fax: +46 (0) 370-99280
Hitta hit:
Vägbeskrivning

Kontaktpersoner

Daniel Hoof, VD/marknad
Tel dir. 0370-332251
daniel.hoof@figmetall.se

Jörgen Virtanen, Produktionschef
Tel dir. 0370-332240
Jorgen.virtanen@figmetall.se

Carine Skofteröd Hermansson, order/marknad
Tel dir. 0370-332231
mail@figmetall.se

Christina Johansson, ekonomi och inköp
Tel dir. 0370-332243
christina.johansson@figmetall.se

Christer Melin, konstruktion
Tel dir. 0370-332236
christer.melin@figmetall.se

Lena Johansson, beredning
Tel dir. 0370-332237
lena.johansson@figmetall.se

Biljana Matanovic, kvalitet
Tel dir. 0370-332252
biljana.matanovic@figmetall.se